You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O firmie

 

o_firmie

Specjalizujemy się w sprzedaży części do wszystkich rodzajów marek samochodów. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam z satysfakcją spełniać Państwa wyspecjalizowane wymagania.

Dzięki temu, że systematycznie poszerzamy naszą ofertę o części do nowych marek aut, jesteśmy przygotowani na zmieniające się potrzeby naszych Klientów i otwarci na wyzwania jakie stawia przed nami rynek motoryzacyjny.

Nasi pracownicy nieustannie doskonalą swoje umiejętności, uzupełniają wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie motoryzacji, by zawsze móc Państwu udzielić fachowych i wiarygodnych informacji oraz porad.

Cały czas śledzimy oferty producentów, dostawców części samochodowych, by nasza oferta była konkurencyjna zarówno pod względem ceny jak i jakości oferowanego przez nas towaru. Jest to jeden z naszych najważniejszych celów, które dzięki Państwa sugestiom i uwagom, udaje nam się realizować. Dowodem na to jest zadowolenie naszych Klientów nie tylko z Koszalina, gdzie prowadzimy naszą działalność, ale również z innych miast.

Posiadamy szeroki asortyment towaru, profesjonalną obsługę, zawszę fachową poradę, a także korzystne warunki współpracy dla stałych partnerów.

Zapraszamy do współpracy.

 

BEHR
BOSCH
AE
DRMOTOR
breda
autlog
autofren
Coffle
clenfilters
cifam
GOETZE
CORTECO
IMPERGUM
RUVILLE
HEPU
GLYCO
SACHS
HUCO
KILEN
INA
KAYABA
KNECHT
Hutchinson
LUK
Lpr
CS
FACET
Koyo
HYUNDAI
LEMFORDER
D&D
JURID
DAEWOO
DENSO
DOLZ
KF
Gates
freccia
GLASER
DELPHI
Ford
elring
GSP
HELLA
ENGITECH
ERA
FALCON
EPS
febi
SIDEM
FAG
REINZ
VEMA
FIAT
FILTRON
RENAULT
VAICO
VDO
WKŁ
WAHLER
SM
Valeo
SEAT
VEMO
TOPRAN
SKF
TRW
SWAG
Beru
SPIDAN
Payen
OPEL
ONNURI
Pierburg
VW
NGK
Persea
STANADYNE
Peugeot
malo
NRF
STEMOT
NPR
MOOG
LCC
LESJOFORS
MAGNETIMARELLI
metelli
LOBRO
MAHLE
Linex
MONROE
KROSNO
FAE
bugatti
KW
Ate
Airtex
AISIN
ajusa