You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Regulamin sklepu

1. Właścicielem sklepu internetowego Auto Mini Market jest:

S.A.M. "AUTO MINI MARKET"
Janusz Żelewski
ul. H.Modrzejewskiej 23
75-721 Koszalin
NIP: 669-101-94-35
REGON: 330347283
Nr konta: PL 64116022020000000056525432
Tel/Fax 94 342-49-12
Kontakt e-mailowy: sklep@autominimarket.pl

2. Publikowane przez nas dane techniczne pochodzą z baz danych producentów otrzymywanych części.
Przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnej części prosimy o kontakt w celu potwierdzenia właściwego wyboru i dostępności części.

3. Kupujący może wybrać następujące formy płatności za składane zamówienia:
- przedpłatą na rachunek bankowy sklepu.
- wysyłka za pobraniem.

4. Kupujący ma prawo do rozpakowania i sprawdzenia zawartości przesyłki przy kurierze. W razie wystąpienia uszkodzeń zawartości przesyłki należy spisać z kurierem protokół szkody zawierający opis uszkodzenia i uwagi Nabywcy.

5. Wszystkie produkty oferowane w sklepie firmy są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

6. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze Sprzedającym za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (faktury VAT lub paragonu) oraz opisać przedmiot reklamacji.

7. W przypadkach uzasadnionych reklamacji lub zwrotów spełniających ww. warunki, gwarantujemy zwrot należności poprzez przelew bankowy na wskazane przez zamawiającego konto lub przekazem pocztowym na podany na zamówieniu adres, ewentualnie na życzenie klienta wymianę produktu na inny.

8. Sprzedawca ustosunkuję się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni roboczych od dnia jej złożenia.
 

 

 

 
9. W przypadku, gdy zgłoszona reklamacja zostanie uwzględniona to koszty przesyłki ponosi Sprzedający.


10. Zwrotu towaru można dokonać na podstawie dowodu zakupu (paragonu lub faktury) w stanie nie uszkodzonym, nie noszącym śladów użytkowania w oryginalnym opakowaniu producenta. Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni odsyłając towar wraz z oświadczeniem na adres firmy.

11. Części elektryczne i elektroniczne podlegają zwrotowi wyłącznie w nie otwartym oryginalnym opakowaniu.

12. S.A.M. "Auto Mini Market" nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody wynikające z używania produktów w nietypowych warunkach, wadliwej konserwacji, wykorzystania do celów niezgodnych z przeznaczeniem lub innych niż przewidziane przez producenta, przechowywania w nieodpowiednich warunkach, normalnego zużycia produktów, montażu niezgodnego z zaleceniami oraz przedwczesnego zużycia na skutek niewłaściwego stanu części przylegających do danego produktu.

13. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu internetowego firmy S.A.M. "Auto Mini Market" , jak również akceptacją wszystkich zasad zakupu towaru w naszym sklepie i akceptacją niniejszego regulaminu.

14. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę S.A.M. "Auto Mini Market" danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Pz.U.N 133 poz. 883.

15. Firma S.A.M. "Auto Mini Market" zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w treści regulaminu jak również wszystkich zasad zakupu towaru na stronie sklepu. Wprowadzone zmiany obowiązywać będą Nabywców , którzy dokonali zakupów po ich wprowadzeniu .

 

 

 
BEHR
BOSCH
AE
DRMOTOR
breda
autlog
autofren
Coffle
clenfilters
cifam
GOETZE
CORTECO
IMPERGUM
RUVILLE
HEPU
GLYCO
SACHS
HUCO
KILEN
INA
KAYABA
KNECHT
Hutchinson
LUK
Lpr
CS
FACET
Koyo
HYUNDAI
LEMFORDER
D&D
JURID
DAEWOO
DENSO
DOLZ
KF
Gates
freccia
GLASER
DELPHI
Ford
elring
GSP
HELLA
ENGITECH
ERA
FALCON
EPS
febi
SIDEM
FAG
REINZ
VEMA
FIAT
FILTRON
RENAULT
VAICO
VDO
WKŁ
WAHLER
SM
Valeo
SEAT
VEMO
TOPRAN
SKF
TRW
SWAG
Beru
SPIDAN
Payen
OPEL
ONNURI
Pierburg
VW
NGK
Persea
STANADYNE
Peugeot
malo
NRF
STEMOT
NPR
MOOG
LCC
LESJOFORS
MAGNETIMARELLI
metelli
LOBRO
MAHLE
Linex
MONROE
KROSNO
FAE
bugatti
KW
Ate
Airtex
AISIN
ajusa