You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Regulamin sklepu

1. Właścicielem sklepu internetowego Auto Mini Market jest:

S.A.M. "AUTO MINI MARKET"
Janusz Żelewski
ul. H.Modrzejewskiej 23
75-721 Koszalin
NIP: 669-101-94-35
REGON: 330347283
Nr konta: PL 64116022020000000056525432
Tel/Fax 94 342-49-12
Kontakt e-mailowy: sklep@autominimarket.pl

2. Publikowane przez nas dane techniczne pochodzą z baz danych producentów otrzymywanych części.
Przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnej części prosimy o kontakt w celu potwierdzenia właściwego wyboru i dostępności części.

3. Kupujący może wybrać następujące formy płatności za składane zamówienia:
- przedpłatą na rachunek bankowy sklepu.
- wysyłka za pobraniem.

4. Kupujący ma prawo do rozpakowania i sprawdzenia zawartości przesyłki przy kurierze. W razie wystąpienia uszkodzeń zawartości przesyłki należy spisać z kurierem protokół szkody zawierający opis uszkodzenia i uwagi Nabywcy.

5. Wszystkie produkty oferowane w sklepie firmy są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

6. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze Sprzedającym za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (faktury VAT lub paragonu) oraz opisać przedmiot reklamacji.

7. W przypadkach uzasadnionych reklamacji lub zwrotów spełniających ww. warunki, gwarantujemy zwrot należności poprzez przelew bankowy na wskazane przez zamawiającego konto lub przekazem pocztowym na podany na zamówieniu adres, ewentualnie na życzenie klienta wymianę produktu na inny.

8. Sprzedawca ustosunkuję się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni roboczych od dnia jej złożenia.
 

 

 

 
9. W przypadku, gdy zgłoszona reklamacja zostanie uwzględniona to koszty przesyłki ponosi Sprzedający.


10. Zwrotu towaru można dokonać na podstawie dowodu zakupu (paragonu lub faktury) w stanie nie uszkodzonym, nie noszącym śladów użytkowania w oryginalnym opakowaniu producenta. Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni odsyłając towar wraz z oświadczeniem na adres firmy.

11. Części elektryczne i elektroniczne podlegają zwrotowi wyłącznie w nie otwartym oryginalnym opakowaniu.

12. S.A.M. "Auto Mini Market" nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody wynikające z używania produktów w nietypowych warunkach, wadliwej konserwacji, wykorzystania do celów niezgodnych z przeznaczeniem lub innych niż przewidziane przez producenta, przechowywania w nieodpowiednich warunkach, normalnego zużycia produktów, montażu niezgodnego z zaleceniami oraz przedwczesnego zużycia na skutek niewłaściwego stanu części przylegających do danego produktu.

13. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu internetowego firmy S.A.M. "Auto Mini Market" , jak również akceptacją wszystkich zasad zakupu towaru w naszym sklepie i akceptacją niniejszego regulaminu.

14. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę S.A.M. "Auto Mini Market" danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Pz.U.N 133 poz. 883.

15. Firma S.A.M. "Auto Mini Market" zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w treści regulaminu jak również wszystkich zasad zakupu towaru na stronie sklepu. Wprowadzone zmiany obowiązywać będą Nabywców , którzy dokonali zakupów po ich wprowadzeniu .

 

 

 
BOSCH
KAYABA
FIAT
HEPU
RUVILLE
clenfilters
Coffle
TOYOTA
BEHR
K2
autofren
breda
MERCEDES
VDO
CS
Lpr
GLASER
Gates
ENGITECH
D&D
elring
HUCO
Hutchinson
SIDEM
FACET
cifam
INA
GOETZE
HELLA
Koyo
JURID
KNECHT
ERA
Ford
FAG
febi
LUK
LEMFORDER
MOOG
RENAULT
EPS
DOLZ
STEMOT
KF
WKŁ
metelli
KW
KILEN
Linex
LCC
TOPRAN
DELPHI
VEMA
AE
ajusa
DAEWOO
WAHLER
FALCON
malo
Beru
Pierburg
ONNURI
CORTECO
SM
GLYCO
DRMOTOR
SACHS
VAICO
GSP
MONROE
SKF
autlog
NGK
SWAG
IMPERGUM
VEMO
REINZ
HYUNDAI
NRF
FILTRON
SEAT
Valeo
LESJOFORS
STANADYNE
VW
NPR
Peugeot
SPIDAN
KROSNO
Persea
OPEL
Payen
MAHLE
MAGNETIMARELLI
Ate
bugatti
TRW
LOBRO
Airtex
FAE
freccia
AISIN
MEYLE
DENSO